BAŞKAN MURAT KAYA: SOSYAL BELEDİYECİLİKTE ÖNCÜYÜZ

Geyve Belediyesi bir “Sosyal Sorumluluk Projesini” daha Başkan Murat Kaya’nın girişimiyle hayata geçirdi.

BAŞKAN MURAT KAYA: SOSYAL BELEDİYECİLİKTE ÖNCÜYÜZ

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın geçtiğimiz Temmuz ayında Almanya ziyaretinde engelli vatandaşlarımızın kullanımı için sözünü verdiği araçlar Geyve’ye getirildi. Başkan Kaya’nın girişimleri sonucunda sosyal sorumluluk projesi adı altında gerçekleştirilen ve  Almanya’da yaşayan Necati Kocayel’in destekleriyle yurtdışından temin edilen 60 akülü, 50 manuel 70 Yürüme yardımı, 28 manuel engelli lavabosu geldi.
SOSYAL SORUMLULUK
Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Sosyal sorumluluk projelerinin yerel yönetimlerin olmazsa olmazları arasında yer aldığını ifade ederek engelli arkadaşlarımız daha iyi bir hayat sürdürsünler diye yurt dışından yardımcı  araçları getirdik” dedi. Bir önceki dönemde de vatandaşların hizmetine sunduğu akülü araçlarımızın sayısın bu dönem 2 katına çıkarttıklarını belirten Kaya, “ Akülü araçların yanı sıra ayrıca engelli kardeşlerimiz için manuel araba, yürüme yardımı tekerlekli denge tutucu, engelli lavabosunu da ücretsiz olarak hizmetine sunuyoruz.
HER ZAMAN ÖNCÜ
Sosyal belediyecilikte her zaman öncü olan belediyemiz, engelli kardeşlerimizin de ihtiyaçlarını yerine getirerek diğer ilçelere örnek olmayı sürdürüyor. 3 hasta nakil aracıyla bölgemizin en büyük sağlık hizmetini yapan belediyemiz, ayrıca ücretsiz evde bakım hizmetiyle Sosyal Belediyecilikte öncü olduğunu bir kez daha gösteriyor” diyerek açıklamasını tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE