BAŞKAN ÖZTÜRK: YOLLARI BOZAN YAPACAK

Erenler’de Devlet-Millet buluşması Büyükesence Mahallesi’nde gerçekleştirildi. Vatandaşın talep ve sorunlarını dinleyen yöneticiler birçok sorun çözüme kavuşturuldu.

BAŞKAN ÖZTÜRK: YOLLARI BOZAN YAPACAK

Toplantıya Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Belediye Başkanı Cavit Öztürk, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı. Vatandaşların kış mevsiminin gelmesi nedeniyle bozuk yollarla ilgili şikâyetlerini dinleyen Başkan Öztürk, “İlçemizin hemen hemen her bölgesinde alt yapı çalışmaları devam ediyor. İçme suyu şebekesi yenileme çalışmaları, Doğalgaz Çalışmaları gibi diğer alt yapı çalışmaları devam ediyor. Buralarda kazılan yolları kimlerin yapacağı da bellidir. Alt yapıyı yapan üst yapıyı yani yolları yapmak zorunda Bu konuda çokça şikâyetler alıyoruz. Bu konudaki uygulama yolu bozan kimse o yapacak. Eğer yapamıyorsa bedelini ödeyecek biz yapacağız” dedi.
SİNYALİZASYON
E5 Büyükesence girişinde yaşanan kazaların can ve mal kaybının sıkıntılarını dile getiren Mahalleliye sinyalizasyon ve yan yolların birleştirilmesinden ceplerin açılması konusunda bilgiler veren Kaymakam Karabulut ve Başkan Öztürk, “Belediye ve Kaymakamlık olarak beraber sinyalizasyonu yazdık çizdik programa alındı. Yan yolların birleştirilmesi ve cepler yapılması, buralarda yaralamalı ve ölümlü kazaların asgariye indirilmesi için her türlü çalışmanın yapılması konusunda Büyükşehir Belediye Başkanımızla ve Karayolları Bölge Müdürlüğü ile görüşmeler gerçekleştirdik. Sakarya İl sınırından İstanbul sınırlarına kadarki yolda gerekli projelerin bitmek üzere olduğunu çok yakın bir zamanda uygulamaya konulacak. Bunların tamamı inşallah yapılacak en kısa zamanda hayata geçecektir” diye konuştular.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort