BAŞKAN SOYKAN'DAN ŞEHİT ANNELERİNE ZİYARET

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Anneler Günü nedeniyle şehit annelerini ziyaret etti. Ziyarette duygulu anlar yaşandı.

BAŞKAN SOYKAN'DAN ŞEHİT ANNELERİNE ZİYARET

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, AKP  İlçe Başkanı Mesut Ekrem, AKP  kadın kolları başkanı Oya Asan ve AKP Gençlik kolları başkanı Sadık Bora ile beraber s Anneler gününde İlçedeki şehit anneleri başta olmak üzere, yaşlı ve özel anneleri ziyaret ederek anneler gününü kutladı. Başkan Soykan’ın şehit annelerine yaptığı ziyaretlerde duygu dolu anlar yaşandı.  Başkan Soykan “ Sizler bu vatanın en değerli Annelerisiniz” dedi. Annelerin tek tek elini öperek hal ve hatırlarını soran Başkan Soykan "Ayaklarının altına cennet vadedilen en değerlilerimiz en kıymetlimiz Annelerimizin anneler günü kutlu olsun” ifadeleri kullandı.
‘SİZİ ÖNEMSİYORUZ’
Başkan Soykan şöyle devam etti, “ Annelerimiz o kadar değerlidir ki onun merhameti, onun şefkatini hiçbir insanda bulamayız. Onlar bizler için gecesini gündüzüne katan yemeden yediren giymeden giydiren, uykusunu, rahatını evladı için reddeden tanıyabileceğimiz en fedakâr, cefakâr insanlar. Akyazı Belediyesi olarak tüm şehit annelerimiz başta olmak üzere ilçemizdeki, ülkemizdeki tüm Annelerimizi her zaman önemsiyor, her zaman değer veriyor ve her zaman hatırlıyoruz.” Kenan Certel/AKYAZI

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER