BAŞKAN SÜLEYMAN DİŞLİ ÇALIŞMALARI YERİNNDE İNCELEDİ

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Hızırtepe, Güneşler ve Cumhuriyet Mahallelerinde devam eden asfalt çalışmalarını inceledi. Başkan Dişli, “Çalışmalar tamamlandığında sokaklarımız daha yaşanılabilir olacaktır” dedi

BAŞKAN SÜLEYMAN DİŞLİ ÇALIŞMALARI YERİNNDE İNCELEDİ

Adapazarı Belediyesi geçen yıl Cumhuriyet Mahallesi’nde başlattığı sokak yenileme çalışmalarına bu yıl da kalan sokaklardan devam ediyor. Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli; Hızırtepe, Güneşler ve Cumhuriyet Mahalleleri’nde devam eden çalışmaları inceledi. Başkan Dişli, kurumların altyapı çalışmalarını tamamlamasının ardından hızlıca çalışmalara başladıklarını belirterek, “SEDAŞ, SASKİ, TELEKOM ve AGDAŞ gibi kurumların bölgedeki alt yapı çalışmalarını tamamlamalarıyla birlikte, biz de en kısa sürede kalan sokaklarımızda yenileme çalışmalarına başlayacağız. Kış gelmeden kalan sokakları bitirerek Cumhuriyet Mahallemizi güzelleştireceğiz” dedi.
SİL BAŞTAN YENİLİYORUZ
Başkan Dişli, Cumhuriyet Mahallesi’nin dışında diğer mahallelerde de asfalt, kilitli parke ve tretuvar çalışmalarının sürdüğünü belirterek, “Büyükşehir Belediyemiz Hızırtepe Mahallesi’nde eskiyen içme suyu şebekelerini tamamen yeniledi. Biz de Adapazarı Belediyesi olarak bu çalışmalarda kazılan ve hasar gören yolları sil baştan yeniliyoruz. Bu yıl Hızırtepe Mahallemizde toplam 26 bin ton asfalt çalışması yapacağız. Bu yenilenme sürecinde mahalle halkımız çalışmalardan dolayı biraz sıkıntı yaşayabilir ancak bu çalışmalar tamamlandığında sokaklarımız daha yaşanılabilir olacaktır” dedi.
2017 YILI SONUNA KADAR
Başkan Dişli, Cumhuriyet ve Hızırtepe Mahallerinin ardından Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Güneşler Mahallesi’nde yol açma çalışmaları tamamlanan bölgeleri inceledi. Dişli, asfalt ve kilitli parke çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, 2017 yılının sonuna kadar çalışmaların bitirileceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER