BAŞKAN TOÇOĞLU: GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ

Karapürçek Kaymakam’ı Elif Nur Yaman, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu konuk etti. Kaymakam Yaman, “Halkımızın içerisinde, halkımızla birlikte olacağız. Sorunları yerinde tespit edecek, gece gündüz çalışacağız” dedi.

BAŞKAN TOÇOĞLU: GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karapürçek Kaymakam’ı Elif Nur Yaman’ı ziyaret etti. Ziyarette SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan yer aldı. Başkan Toçoğlu,  Karapürçek Kaymakamı Elif Nur Yaman’a yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek, başarı temennilerinde bulundu.
KARAPÜRÇEK’İ SEVDİM
Nazik ziyaretleri dolayısıyla Başkan Toçoğlu’na teşekkürlerini ileten Elif Nur Yaman, “ Karapürçek’i çok sevdim. Harika insanlarla karşılaşıyorum. Belediyemizle, kamu görevlilerimizle vatandaşlarımızın hizmetindeyiz” dedi. Yaman, “İnşallah yapacağımız çalışmalarla Karapürçek’te yaşam standartlarını yükseltecek, ihtiyaçları karşılayacak işler yapacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın da sürekli ifade ettiği gibi biz makamda oturan kamu görevlileri olmayacağız. Halkımızın içerisinde, halkımızla birlikte olacağız. Sorunları yerinde tespit edecek, gece gündüz çalışacağız” İfadesini kullandı.
YAPILACAKLARI KONUŞTULAR
Başkan Zeki Toçoğlu ise Kaymakam Elif Nur Yaman’ın  misafir olmaktan memnuniyet duyduğunu söyledi. Kaymakam Yaman’a başarılar dilediklerini ifade eden Toçoğlu, “Karapürçek’le ilgili talepleri aldık. İlçemize yapabileceklerimiz konusunda istişarelerde bulunduk. İlçe belediye başkanımızın da yer aldığı görüşmemiz de Karapürçek’e sportif tesis kazandırılması konusunu da görüştük. Kaymakamımız, Karapürçek için planladığı projeleri detaylı bir şekilde bizimle paylaşacak. Bizler de elimizden geldiğince çalışmalar yapacağız. Karapürçek’te yeni çalışmaları hayata geçireceğiz” dedi.
STANDART YÜKSELECEK
Karapürçek’te önemli çalışmaların devam ettiğini aktaran Başkan Zeki Toçoğlu, “Uludere ve Kanlıçay isale hatlarını tamamladık. İleri teknolojilerle donatılmış Kanlıçay İçmesuyu Arıtma Tesisi’ni kısa süre önce hizmete aldık. Karapürçek ve Akyazı Küçücek Mahallesi’ni kapsayacak 33 milyon lira değerindeki içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu çalışmalarımız devam ediyor. Sadece bu yıl Karapürçek’te 11 bin ton asfalt attık. Altyapı ve üstyapıda hayata geçirdiğimiz yatırımlarla ilçemizin standartlarını yükselteceğiz” diye konuştu.  Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE