BAŞKAN ZEKİ TOÇOĞLU: HENDEK'İN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

Hendek heyetiyle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Bu yıl Hendek’te toplam uzunluğu 56 kilometre olan arterleri 86 bin ton asfalt kullanarak yeniledik. Hendek’in çehresi değişti” şeklinde konuştu

BAŞKAN ZEKİ TOÇOĞLU: HENDEK'İN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ve AKP Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’yla bir araya geldi. Başkanlık Makamı’nda gerçekleştirilen buluşmada Hendek’te tamamlanan ve devam eden çalışmalar masaya yatırıldı. Toçoğlu, Hendek’te bu yıl 86 bin ton asfalt çalışması gerçekleştirdiklerini kaydetti. Başlattıkları yenileme çalışmalarıyla Hendek’in çehresinin değiştiğini dile getiren Başkan Toçoğlu, “Programlarımız dahilinde 2019’a kadar tüm grup yollarını yenileyeceğiz. Çalışmalarımız Hendekli hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.
YENİ YAŞAM ALANI
Hendek’e yeni bir yaşam alanı kazandırdıklarını da vurgulayan Başkan Toçoğlu, “Hendek merkezinde dönüşüm çalışması başlattığımız projede hızla tamamlanıyor. Hemşerilerimizin ve üniversite öğrencilerimizin kullanabileceği çok özel bir proje ortaya çıkıyor. Çalışmalar ilerledikçe Hendek Atatürk Parkı’nın güzelliği ortaya çıkacak. Çok çeşitli sosyal alanların yanı sıra ağaçlandırma çalışması da yapacağız. İnşallah kısa süre içerisinde projemizi nihayete erdireceğiz” dedi. Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ve AKP İlçe Başkanı Kemal Sofu da çalışmalar nedeniyle Başkan Toçoğlu’na teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort