BAŞKAN ZEKİ TOÇOĞLU'NDAN İLK TEŞEKKÜR AKYAZI'YA

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 1 Kasım seçimlerinde partilerine yüzde 78 oranında destek veren Akyazı’yı ziyaret etti. Başkan Toçoğlu, “Bu başarının karşılığını Akyazı’mıza vereceğiz. İlçemiz için gece gündüz çalışacağız. Tüm Akyazılara teşekkü

BAŞKAN ZEKİ TOÇOĞLU'NDAN İLK TEŞEKKÜR AKYAZI'YA

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 1 Kasım seçimlerinde yüzde 78 oy alarak rekor kıran Akyazı’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Akyazı Belediyesi ve AKP Akyazı İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden Başkan Toçoğlu’na SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş ve Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan da eşlik etti. 1 Kasım seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Toçoğlu, daha fazla çalışarak gösterilen güveni boşa çıkarmamaları gerektiğini belirtti.
OY ORANI
AKP İlçe Teşkilatı’na yapılan ziyarette konuşan Teşkilat Başkanı Feyzi Bora, “Hamdolsun alnımızın akıyla 1 Kasım seçimlerini tamamladık. Tek başına iktidar olduk. İnşallah 3 aydır yaşadıklarımızı bir daha yaşamayız. Akyazı AK Parti ilçe teşkilatı olarak seçim süreci içerisinde üzerimize düşeni yapmaya çalıştık. Akyazı bütün seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de üstün bir performans sergiledi. Hamdolsun yüzde 78 oy alarak bunu bir kez daha göstermiş olduk” diye konuştu.
GELECEK
Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ise seçimlerle birlikte Türkiye’nin kazandığını ifade ederek, “İlçe teşkilatımıza, gençlik ve kadın kollarımıza ve meclis üyelerimize tüm çalışmaları için teşekkür ediyoruz. İnşallah Akyazı’da hizmetlerimiz devam edecek. Akyazı’mızın geleceğini güvence altına almak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
BERABERLİK
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise 1 Kasım seçimlerinin hayırlı olmasını dileyerek, “Zor bir süreçten geçtik. Hamdolsun milletimizin feraseti ile bu zor süreci alnımızın akıyla atlattık. Hem ülkemizin içerisinde bulunduğu durum hem de coğrafyamızın çektiği sıkıntılar bizim seçimimizi daha da önemli hale getirmişti. Akyazı bu anlamda bize çok önemli bir destek verdi. Sakarya’da ki en iyi sonucu elde etti. Milletimizin bizlere verdiği önemli sorumluluğu yerine getirmek ve bunun karşılığını vermek için daha fazla çalışmamız gerekiyor. Bu yüzden birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.
HİZMET
Başkan Toçoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü: Akyazı Sakarya’da AK Parti’ye her zaman güçlü bir destek veriyor. Bu oy oranının alınmasına vesile olan teşkilatlarımız, belediyelerimiz, muhtarlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız ve diğer partilerden bize destek verenlere şükranlarımızı sunuyorum. İnşallah halkımızın verdiği desteğin karşılığını hizmet olarak sunmaya devam edeceğiz. Akyazı bunu fazlasıyla hak ediyor. Bildiğiniz gibi Akyazı’da Büyükşehir olarak önemli çalışmalarımız var. İnşallah bundan sonra da devam edecek.”

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE