BAŞKANLIK KOLTUĞUNA HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLAYARAK OTURDU: AĞLATAN BAŞARI!

Pamukova Belediye Başkanlığı’na seçilen İbrahim Güven Övün mazbatasını aldıktan sonra ailesi ve kendisini destekleyenlerle geldiği belediye girişinde konuşurken ağlamaya başladı. Başkan Övün makamına gözyaşlarıyla oturdu

BAŞKANLIK KOLTUĞUNA HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLAYARAK OTURDU: AĞLATAN BAŞARI!

BELEDİYE ÖNÜNDE
Pamukova’nın yeni belediye başkanı Güven Övün mazbatasını dün alarak koltuğa oturdu. Merkez Orta Cami’de namaz kılan Övün ve kendisini destekleyenlerle birlikte belediye binasına geldi. Belediyenin önünde konuşma yapan Övün konuşurken ağlamaya başladı. Eski Başkan Cevat Keser’in kendisi hakkında söylediklerine atıfta bulunarak cevap verdi.
ÇOK ÇİLE ÇEKTİM
Başkanlık yolunda çok çile çektiğini belirten Övün, “Hiç hak etmediğimiz şeylere maruz kaldık. İftiralar, yalanlar, kuyu kazmalar. Ama bir Meksika Atasözünde der ki; “ Bizi gömmek istediler aslında bizim tohum olduğumuzu bilmiyorlardı. Bu seçim sonuçları önce bana ders olmalı. Millet ‘Biz senin partine değil kişiliğine oy veriyoruz’ dedi.
DOĞRU YERDE OLUN
Övün, “Doğru yerde olmaya çalışalım mesela. Zenginliğin bereketi sofradayken önünde biriken ekmek kırıntılarını yemekte gizlendiğini fark etmelidir. Ömür dediğin 3 gündür. Dün geldi geçti yarın meçhuldür. O halde ömür dediğin bir gündür oda bugündür” dedi. Konuşmasının ardından belediye binasında tebrikleri kabul eden Övün’ün ağlaması dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21