Bekirpaşa'da iftar

Erenler Belediyesi tarafından Bekirpaşa Mahallesi’nde iftar düzenlendi

Bekirpaşa'da iftar

Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “Bekirpaşalı kardeşlerimizle yeniden aynı sofranın etrafında toplanmaktan son derece mutluluk duyuyorum” dedi.
Erenler Belediyesi tarafından Bekirpaşa Mahallesi’nde Halk İftarı düzenlendi. Açık alanda yapılması planlanan iftar, hava muhalefeti nedeniyle Bekirpaşa Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. İftara, Erenler Kaymakamı Mehmet Mızrak, Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Başkan Yardımcıları Ali Akdeniz ve Muhammet Kıratlı, AKP İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, AKP Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Soytürk, Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Oktay Özten, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Zafer Özden, belediyesi meclis üyeleri ve mahalle sakinleri katıldı.
MASALARI GEZDİ
İftar öncesinde ve sonrasında tüm masaları teker teker gezerek herkesin Ramazan ayını kutlayan Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “Birlik ve beraberlik içerisinde Bekirpaşalı kardeşlerimizle yeniden aynı sofranın etrafında toplanmaktan son derece mutluluk duyuyor ve şükrediyorum. Şükürler olsun ki bu günü ve bu mutluluğu yaşamayı tekrar nasip etti Allah’ım. Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş ayı olan mübarek Ramazan-ı Şerif’in milletimiz için, İslam dünyası için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE