BÜYÜKŞEHİR'DEN AKYAZI'YA YATIRIM ATAĞI

Büyükşehir Belediyesi’nin Akyazı’da gerçekleştirdiği projeleri inceleyen Kardan, Karacasu Park ve Akyazı Spor Tesisi projelerinin en kısa süre içerisinde tamamlanacağını söyledi.

BÜYÜKŞEHİR'DEN AKYAZI'YA YATIRIM ATAĞI

Büyükşehir Belediyesi tarafından Akyazı’da başlatılan Karacasu Park ve Spor Tesisi projelerinde çalışmalar devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan, Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Türker Vardar ve Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar projelerle ilgili incelemelerde bulundu. Büyükşehir heyetine Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ve başkan yardımcıları Ünal Gündüz ve Mehmet Çakmak da eşlik etti.

YAŞAM ALANI
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan, ilçede başlatılan Karacasu Park ve Akyazı Spor Tesisi projelerinin en kısa süre içerisinde tamamlanacağını ifade etti. Kardan, “Büyükşehir Belediyesi olarak Akyazı’ya yeni bir yaşam alanı kazandırıyoruz. Karacasu Park adını verdiğimiz proje şuanda 14 dönümlük alan üzerinde yükseliyor. İçerisinde kültür merkezi, dinlenme ve spor alanları, bisiklet ve yürüyüş yollarının bulunacağı bir merkez inşa ediyoruz” dedi.
SPOR KOMPLEKSİ
Akyazı Spor Tesisi ile ilgili de konuşan Kardan, “Proje kapsamında ilçemize bin 800 kişi kapasiteli tribün binası ve uluslararası ölçülerde sentetik sahanın bulunacağı yeni bir spor kompleksi kazandırıyoruz. Ekiplerimizin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor” ifadelerini kullandı.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE