'EN BÜYÜK MİRASIMIZ BİRLİĞİMİZDİR'

Roman vatandaşlar ile iftarda bir araya gelen Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Birlik, beraberlik ve kardeşliğimiz bize büyüklerimizden kalan, bizimde gelecek nesillere bırakacağımız en büyük mirastır” dedi.

'EN BÜYÜK MİRASIMIZ BİRLİĞİMİZDİR'

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç Küpçüler Mahallesinde Roman Vatandaşlar ile iftarda bir araya geldi. İftarda vatandaşlar ile sohbet eden Başkan Kılıç, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, “Gönül sofralarında vatandaşlarımız ile bir araya gelmekten dolayı memnun ve mutlu oluyoruz. Rabbim ibadetlerimizi kabul ve makbul eylesin inşallah” dedi.
‘EN BÜYÜK MİRAS’
Başkan Kılıç sözlerinin devamında “Birlik, beraberlik ve kardeşliğimiz bize büyüklerimizden kalan, bizimde gelecek nesillere bırakacağımız en büyük mirastır” ifadelerini kullanırken, “Sahada çalışmalarımız devam ediyor, inşallah bayram sonrasında daha da hız kazanacak. Sizler içinde yine sizlerle yapacağımız istişareler sonucunda güzel çalışmalara imza atacağız ” diye konuştu. Program iftar sonrasında Roman vatandaşlar tarafından kurulan ilahi grubunun dinletileri ile devam etti. Başkan Kılıç, ilahilerle programa renk katan grubu tebrik ederek misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER