ERENLERE ROMAN KÖYÜ KURULACAK

Haziran Ayı Meclis Toplantısında konuşan Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Roman Köy projesi adı altında roman vatandaşlarımız için bir düşüncemiz var, bu projeyle birlikte roman vatandaşlarımıza daha güzel bir yaşam sunmak istiyoruz” dedi.

ERENLERE ROMAN KÖYÜ KURULACAK

Erenler Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Fevzi Kılıç başkanlığında Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşti. Toplantıda konuşan Başkan Fevzi Kılıç, Sakaryalı şehit Piyade Uzman Çavuş Celal Hayta’yı unutmadı. Başkan Kılıç, “Genç kardeşime rahmet ailesine ve aziz milletimize baş sağlığı diliyorum” dedi.
YERİ DEĞİŞMEYECEK
İlçede devam eden çalışmalar hakkında bilgi vermek için söz alan Meclis Üyesi ve Belediye Başkan Yardımcısı Rahmi Şengül, 2 aydır geniş kapsamlı bir çalışma sürdürdüklerini ifade etti. Şengül, Çarşamba Pazarının yerinin değişeceği söylentilerine cevap verdi. Şengül, “Çarşamba Pazarının yerinin değişeceği yönünde söylentiler var. Böyle bir durum söz konusu değil, bu yönden bir çalışma gündemimizde yok” diye konuştu. Şengül, bilgilendirmesinin devamında Yaşam Merkezinin durumun 10 gün içinde netlik kazanacağını söyledi.
ROMAN KÖYÜ
Başkan Fevzi Kılıç Kentsel Dönüşüm konusunda açıklamalarda bulundu.  Kılıç, “Ankara da Kentsel Dönüşüm Genel Müdürü ile bir araya geldik, sunumumuzu gerçekleştirdik. Seçimden önce bir ifademiz vardı, 90 gün içerisinde Kentsel Dönüşüm konusunda net bir açıklama yapacağız demiştik. Çalışmalarımız sürüyor, önceliğimiz halkımızın mağdur edilmemesi” dedi. Başkan Kılıç, “Roman Köy projesi adı altında roman vatandaşlarımız için bir düşüncemiz var, bu projeyle birlikte roman vatandaşlarımızın mevcut yaşam yerlerinin yakının da kendilerine daha güzel bir yaşam sunmak istiyoruz. Bu konuda da çalışmalarımız sürüyor, Allah’ın izniyle roman vatandaşlarımızın talep ve istekleri doğrultusunda güzel bir çalışma gerçekleştirmeyi hedefliyoruz” dedi.
ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç yaptığı konuşmanın devamında, “İlçemizde park, bahçe ve okul bahçelerinde temizleme çalışmalarının yanı sıra bu hafta başı itibariyle haşere ilaçlama çalışmaları da başladı. 4 aracımız ilaçlama konusunda aralıksız çalışıyor. Bizim amacımız halkımıza hak ettiği hizmeti sunabilmek” ifadelerini kullanarak konuşmasını tamamladı. Meclis toplantısı, gündem dışı konuşmalarla devam etti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER