ERENLER'E ZİRAAT ODASI KURULDU, BAŞKAN ATANDI: ÜYELER AZO'DAN

İlimizdeki Ziraat Odaları’na bir yenisi eklendi. Türkiye Ziraat Odaları Birliği, yeni kurulan Erenler Ziraat Odası’na kurucu başkan olarak Fehmi Özüpek’i atadı. Yeni odaya üyeler Adapazarı Ziraat Odası’ndan kaydırılacak

ERENLER'E ZİRAAT ODASI KURULDU, BAŞKAN ATANDI: ÜYELER AZO'DAN

ÜYELER KAYDIRILACAK
Erenler’de Fehmi Özüpek kurucu başkanlığında Ziraat Odası Kuruldu. Türkiye  Ziraat Odaları Birliği yeni odayı ve başkanını atadı. Erenler Belediyesi, Kentsel Dönüşüm Ofisi binasının bir bölümünü Ziraat Odası’na tahsis etti. Erenler’e bağlı kırsal mahallelerde oturan ve Adapazarı Ziraat Odası’na üye çiftçiler yeni odaya geçirilecekler.
HABERİMİZ OLMADI
Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Erdinç Eryılmaz Erenler’de Oda Kurulmasının doğal olduğunu ancak bu konuda kendilerinin ve Erenler’deki kırsal mahallelerden AZO’ya seçilen delegelerin bundan haberi olmadığını söyledi. Eryılmaz “ Bizde o bölgeden 5 bin kadar üye ve çok sayıda delege var. Nezaket gereği onlar bilgilendirilebilirdi” dedi.
MUHTARLAR DA TEPKİLİ
Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman Erenler’de Ziraat Odası kurulurken muhtarların bu konudan haberdar edilmediğini belirterek “ İki muhtarımız dışında hiçbirimizin haberi olmadı. Adapazarı Ziraat Odası’ndaki Erenlerli delegelerin de bundan haberi yok. Neyi, kimden gizlediklerini anlamadık” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER