GENÇ: KENDİNİZE GÜVENİN

İlköğretim Haftası Kutlamalarında konuşan Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, öğrencilerin başarı için kendilerine güvenmesini istedi.

GENÇ: KENDİNİZE GÜVENİN

Söğütlü’de 2015-2016 Eğitim öğretim yılı “İlköğretim Haftası Kutlama Programı” G.Z Gündoğan İlkokulunda gerçekleştirildi. Programa Söğütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Belediye Başkanı Hüseyin Genç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Bölükbaşı, kurum amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kutlama programı öğrencilerin hazırlamış oldukları İlköğretim Haftası konuşmaları ve şiirleriyle devam etti.
BAŞKAN KUTLADI
Başkan Hüseyin Genç yaptığı açıklamada Söğütlü de bulunan 10 okulda 100’lerce öğrencinin coşkuyla 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılına başladığını belirtti. Genç,“Yarınların aydınlık nesilleri sizler olacaksınız bu yüzden şimdiden kendinize güvenin, çalışın ve başarıyı yakalayın. Hedefleriniz doğrultusunda hem kendinizi geliştirin hem de Türkiye’mizi  geliştirin” dedi. Tüm öğrencilere yeni eğitim - öğretim yılında başarılar dileyen Başkan Genç, ailelere ve öğretmenlere üstlendikleri kutsal görev için teşekkür ederek, ilköğretim haftalarını kutladı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER