GENÇLİK MERKEZLERİ'NDE SIRA KOCAALİ'NDE

İlçelere sözü verilen Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezleri’nin bir yenisini Kocaali’ye kazandıracaklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “7’den 70’e tüm vatandaşlarımızı bu mekanlarda bir araya getireceğiz” dedi

GENÇLİK MERKEZLERİ'NDE SIRA KOCAALİ'NDE

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Kocaali’ye Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi yapacaklarını söyledi. Geyve’de başlatılan çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü, Sapanca için ise proje hazırlıklarının tamamlanmak üzere olduğunu belirten Toçoğlu 7’den 70’e tüm Sakarya’ya benzer nitelikte yeni buluşma alanları kazandıracaklarını söyledi.

PROJE
Toçoğlu, “Bilindiği gibi Geyve’ye Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi kazandırıyoruz. Projemiz yükselmeye devam ediyor. Kısa süre içerisinde çalışmalar tamamlanacak. Bunun yanı sıra, Sapanca için de benzer bir proje müjdesi vermiştik. Sapanca’daki proje üzerindeki son işlemler gerçekleştiriliyor. Sözünü verdiğimiz gibi tüm ilçelerimize bu konseptteki merkezleri kazandıracağız. İnşallah sırada Kocaali var. Proje hazırlıklarımız başladı. Yakın zamanda yeni hizmetin projesi netleşecek” diye konuştu.

NOKTA
Sosyo kültürel gelişme konusunda önemli üstyapı yatırımlarının hayata geçirildiğine de dikkat çeken Başkan Toçoğlu, “İlçelerimize yalnızca altyapı, su ve asfalt gibi birincil öneme sahip hizmetler ulaştırmıyoruz. Belediyeciliğin her bir kaleminde örnek projeler hazırlıyoruz. Şehrimizin her köşesinde yaşayan çocuk, genç, aile, yaşlı, kadın ve her kesimden vatandaşımıza bu gibi üst yapı yatırımları ile dokunmak niyetindeyiz. Bu manada Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezleri projelerini çok önemsiyoruz. 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızı bu mekanlarda bir araya getireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE