GEYVE AYVA FESTİVALİ FERHAT GÖÇER KONSERİYLE BİTTİ

Geyve Ayva Festivali’nin kapanış gecesinde Geyve’de sahne alan sanatçı Ferhat Göçer, verdiği konserle izleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı. Düzenlenen Havai Fişek gösterisi geceye ayrı bir renk kattı.

GEYVE AYVA FESTİVALİ FERHAT GÖÇER KONSERİYLE BİTTİ

Bu yıl ilki düzenlenen Geyve Ayva Festivali kapsamında konser veren ünlü şarkıcı Ferhat Göçer etkinliklerin kapanış gecesinde sahne aldı. Gecenin programı Minik Öğrencilerin “Senden Daha Güzel” gösterisi ile başladı. Sonra; Artvin Yöresi, Üsküp Yöresi ve Kırklareli Yöresi Halkoyunları Ekipleri gösterilerini sundu.Konser öncesinde, Belediye Başkanı Murat Kaya kısa bir açıklamada bulunarak katılımcılara ve festivale destek olanlara teşekkür etti.
Yarışmalarda dereceye girenlerin ödülleri ve festivale destek olanların plaketleri dağıtıldı.
GECENİN FİNALİ
Gecenin finalinde ise Ferhat Göçer, söylediği bir birinden güzel şarkıları ile sevenlerini coşturarak, adeta Geyve’yi salladı. Söylediği tüm şarkılara izleyiciler coşarak eşlik etti. Yağan yağmur ve soğuk esen rüzgar coşkuyu engelleyemedi. Festivalin kapanışı oldukça görkemli olurken festival alanında bulunan 10 binden fazla seyirci doyasıya eğlendi. Böylece Geyveliler yağmura rağmen, belediyenin düzenlediği festivale yoğun ilgi göstererek bir anlamda etkinliğe sahip çıktılar. Namık CİHAN/GEYVE

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER