'HALKIN TALEBİNİ DİKKATE ALACAĞIZ'

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Yeşilyurt’ta yapımı devam eden Yeşilyurt Ticaret Merkezi’ni ziyaret etti. Babaoğlu, yapılan çalışmalarda önce halkın talebini dikkate alacaklarını söyledi.

'HALKIN TALEBİNİ DİKKATE ALACAĞIZ'

Yeşilyurt Mahallesi’ne hem sosyal anlamda, hem de kapalı pazar yeri olarak hizmet verecek olan "Pazar Yeri ve Sosyal Tesis" inşaatını teknik ekibiyle birlikte denetleyen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, çalışmalar tamamlandığı zaman bölge halkının modern bir tesise kavuşacağını söyledi. Babaoğlu, Yeşilyurt Ticaret Merkezi’nin yapımında emeği geçenlere de teşekkür ederken, toplam 3 bin metre kare kapalı alandan oluşan Yeşilyurt Ticaret Merkezi’nde Pazar yeri (850 m2), 12 adet dükkan,  1 adet market, spor salonu, 255 kişilik tribün, bay ve bayan lavaboları yer aldığını belirtti.
ÖNCE İNSAN!
Yapılan çalışmalarda önce vatandaşların huzur ve mutluluğuna öncelik vereceklerini söyleyen Başkan Babaoğlu, "Ekibimle birlikte altına imzamızı atacağımız her çalışmamızda önce halkımızın istek ve taleplerini göz önüne alacağız. Halkımızdan gelen talep ve istekler doğrultusunda alınan kararlarla birlikte çalışmalarımıza start vereceğiz. Biz önce insan dedik ve sonuna kadarda sözümüzün arkasındayız" ifadesini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER