'HALKIN VE ESNAFIN YANINDA OLACAĞIZ'

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, esnafları ziyaret ediyor. Esnaflarla bir süre sohbet ederek hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Sarı, gerçekleştirdiği ziyaretler çerçevesinde gelen talepleri değerlendiriyor.

'HALKIN VE ESNAFIN YANINDA OLACAĞIZ'

Karasu esnafıyla bir araya gelen Belediye Başkanı İshak Sarı, hem esnaflarla sohbet ediyor hem de gelen istekleri değerlendiriyor. Karasu’nun kalkınması için hep birlikte çalışacaklarını ve elde edilecek başarıda ise esnafın ve halkın çok önemli bir etkisi olacağına değinen Başkan Sarı; “Vatandaşlarımızın bize vermiş olduğu destekle beraber daha modern bir Karasu’yu hep beraber inşa edeceğiz” dedi. Karasu Belediye Başkanlığı görevine geldiği günden itibaren yoğun bir çalışma temposuna giren Başkan İshak Sarı, fırsat buldukça esnaf ve vatandaşları da ziyaret ediyor.
YANLARINDA OLACAĞIZ
Başkan Sarı açıklamasında; “Seçim sürecinde olduğu gibi görev süremiz içerisinde de esnafımız ve vatandaşlarımızın yanında olacağız. Her fırsatta esnafımızı ziyaret ederek onların talep ve önerilerini dinliyor, belediye çalışmalarımız hakkında bilgi veriyoruz. Esnaf ve vatandaşlarımızın düşünceleri bizim için çok önemli. Karasu Belediyesi olarak hayata geçireceğimiz bütün hizmetleri, vatandaşlarımızın talep ve önerileri doğrultusunda gerçekleştireceğiz. Bizlere vermiş oldukları destekle beraber inşallah Karasu’muzu bir marka şehir haline hep birlikte getireceğiz. Esnaflarımızın bize göstermiş olduğu ilgi ve hoş sohbetlerinden ötürü teşekkür ediyor, bol kazançlı günler diliyorum” ifadelerine yer verdi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER