banner67

HASAN AKCAN: VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRDİK

Öğretmenler Günü’nde ilçedeki öğretmenlerle bir araya gelen Başkan Akcan, “Verdiğimiz sözlerin hepsini yerine getirdik. Yakın gelecekte Akyazı gezmeye ve yaşamaya doyamayacağınız bir yer olacak” dedi.

HASAN AKCAN: VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRDİK

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde ilçede görev yapan ve emekli olan öğretmenlerle bir araya geldi. Programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir de katıldı. Emekli öğretmenler adına konuşan Mustafa Kanmaz, Başkan Akcan’a program dolayısıyla teşekkür ederek emekli olduktan sonra hatırlanmanın kendilerine büyük mutluluk verdiğini dile getirdi.

ÖNEMLİ İŞLER
Başkan Akcan ise yaptığı konuşmada, kendisinin de bir öğretmen olduğunu belirterek, “Ben her zaman ‘Hasan Hoca’yım. Başkanlık gider belki ama Hasan Hoca kalacak” dedi. 18 aylık belediye başkanlığı dönemiyle ilgili de konuşan Akcan, “18 ay içinde önemli işlere imza attık. Verdiğimiz sözlerin hepsini yerine getirdik. Yakın gelecekte Akyazı gezmeye ve yaşamaya doyamayacağınız bir yer olacak” ifadelerini kullandı.    Kenan CERTEL


 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE