HASAN AKCAN, YANGIN MAĞDURU AİLENİN GÖNLÜNÜ ALDI

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan geçtiğimiz günlerde Seyfeler mahallesinde çıkan ev ve samanlık yangını sonrasında mağdur aileye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. 

HASAN AKCAN, YANGIN MAĞDURU AİLENİN GÖNLÜNÜ ALDI

ZİYARET ETTİ

Akyazı Seyfeler Mahallesinde elektrik kontağından çıkan yangında Demirel Ali Yolcu’ya geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, “Akyazı Belediyesi olarak elimizden ne geliyorsa ailemize yardımcı olacağız” dedi. Ali Yolcu’nun evinde çıkan yangın sonrasında tamamen yanan ev, samanlık, ardiye ve traktör ile ilgili üzüntüsünü dile getiren Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, “Allah’a çok şükür ki ailenizden hiç kimsenin canına bir şey olmadı. Kayıplarla ilgili Akyazı Belediyesi olarak elimizden gelen herşeyi yapmaya ve gereken yardımı yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı.
ENKAZ KALKTI

Başkan’ın ziyaretinden bir gün sonra yine Başkan’ın talimatı ile Akyazı Belediyesi Fen İşleri ekipleri yangın enkazını kaldırdı. Yangında evi zarar gören Ali Yolcu ise, “Akyazı Belediye Başkanımız Hasan Akcan’a ziyaretlerinden ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah kimse yangın tehlikesi yaşamaz kötü bir hadise yaşadık ama sağolsun Akyazı Belediyemiz, komşularımız ve dostlarımız yanımızda ve yaralarımız sarılıyor hamdolsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE