HASTANENİN İHALESİ 13 KASIM'DA YAPILACAK

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, yeni ilçe hastanesinin 13 Kasım’da ihaleye çıkacağını belirterek, “İhalenin tamamlanmasının ardından ilçe hastanemizin inşaatına başlanacak” dedi

HASTANENİN İHALESİ  13 KASIM'DA YAPILACAK

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, yeni ilçe hastanesinin 13 Kasım’da ihaleye çıkacağını söyledi. Başkan Soğuk, “Göreve geldiğimiz yıllarda ilçemizde bir adet sağlık ocağı ve iki adet özel poliklinik vardı.  İlçemiz sağlık hizmetleri konusunda yetersiz kalıyordu. İlçemize yeni bir hastane kazandırmak için gerekli tüm çabaları gösterdik ve yeni bir hastane kazandırdık. Kazandırmış olduğumuz ilçe hastanemiz dönemin şartlarına göre yeterli geliyordu fakat ilçemizin tarım ve sanayi alanında büyümesi, ilçemizin göç alan bir yerleşim yeri haline gelmesine neden olmuştur” dedi.
VEKİLLERE TEŞEKKÜR
Özellikle Organize Sanayi Bölgesinin tamamlanması ile birlikte ileriki yıllarda oluşabilecek sorunlar için şimdiden önlemlerini aldıklarını dile getiren Başkan Soğuk, “Bu çalışmalarımızın neticesinde ilçe hastanemiz ihale safhasına gelmiştir. Ankara’da sağlık bakanlığı tarafından ilçe hastanemizin ihalesi 13 Kasım’da yapılacaktır. İhalenin tamamlanmasının ardından ilçe hastanemizin inşaatına başlanacak ve hızla yapımı tamamlanacaktır. Yeni ilçe hastanemize proje ve ihale safhasına gelene kadar desteklerini esirgemeyen Milletvekilimiz Ayhan Sefer Üstün ve Prof. Dr. Mustafa İsen’e teşekkür ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER