HENDEK AKP KADIN KOLLARI TEŞEKKÜR TURLARINA BAŞLADI

1 Kasım seçiminin ardından AKP Hendek İlçe Teşkilatı Kadın Kolları üyeleri, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine başladı. Başkan Püsküllü ile başlayan ziyaretler esnaflarla sürerken, kadın kolları çikolata ikram etmeyi de unutmadı.

HENDEK AKP KADIN KOLLARI TEŞEKKÜR TURLARINA BAŞLADI

ÖZEVİRİLİ ÇALIŞMA
AKP Hendek İlçe Kadın Kolları Başkanı ve yönetimi, teşekkür turuna çıktı. Tosun ve ekibi öncelikle Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü makamında ziyaret etti. Başkan Püsküllü, hanımların çok özverili çalıştıklarını belirterek “Hanımlar bu davada hiçbir menfaat beklemeden gece gündüz demeden çalıştı. Bu başarıda büyük emeğiniz vardır. Bizler de hep birlikte hizmetlerimizi daha üst seviyelere çıkaracağız. Siz hanımları da üstün gayretlerinizden dolayı tebrik ediyorum” dedi.
ESNAF ZİYARETİ
Daha sonra AKP Hendek İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Tosun ve yönetimi, 1 Kasım seçimlerinden sonra, esnaf ve vatandaşlara teşekkür ziyaretleri yaptı. Tosun ve ekibi, verdikleri desteklerden dolayı esnaf ve vatandaşlara teşekkür ederek çikolata ikram etti. Başkan Tosun, 1 Kasım seçimlerinin ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ederek “ Ekibim ile birlikte gece gündüz demeden çalıştık. Çalmadık kapı, girmedik ev bırakmadık. Halkımız sandıklarda kararını verdi. Hepimize büyük sorumluluklar düşüyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE