Hendek Uludere'de hummalı çalışma sürüyor

Hendek Belediyesi tarafından Hendek Uludere Çayı üzerinde Mahmutbey Mahallesinden Başpınar-Turanlar Köprüsü’ne kadar uzanan alanda yapılan rekreasyon çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor.

Hendek Uludere'de hummalı çalışma sürüyor

Genişleyen sokakların kilitli parke taşları, sıvasız konutların sıvaları ve boyasız konutların boyaları Hendek belediyesi ekiplerince yapılıyor. Bisiklet ve yürüyüş yolu (tartan pist) çalışması da aynı paralellikte devam ediyor. Projenin bir bütünlük içerisinde devam ettiğini açıklayan Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, uygulamaya konulan rekreasyon projesi sonrasında, çalışma yapılan bölgenin küçümsenemez bir şekilde değer kazandığını, bu tür yatırımların artarak devam edeceğini müjdeledi.
Çalışmaları yerinden takip eden Başkan İnci, rekreasyon çalışmaları doğrultusunda çayın her iki yakasına da tartan pistlerin inşa edildiğini, bunun yanı sıra tartan piste paralel olarak da bisiklet yollarının yapıldığını söyledi. Vatandaşlarla yüz yüze görüşen Başkan İnci, çalışan işçilere “Çalıştığınız bölgelerde genellikle yaşlı insanlarımız var. Alıngan olabilirler bunları göz önünde tutun ve isteklerini azami ölçüde yerine getirin. Yaşlısına hürmet etmeyen yaşlanınca hürmet görmez" sözünün önemine dikkat çekti.
Proje bittiğinde bölgenin daha da çok değerleneceğini vurgulayan Başkan İnci, "Tek isteğimiz yapılan hizmetleri gelecek nesillere heba olmadan taşıyabilmektir. ’Bizler bir günü bir gününe eşit olan zarardadır’ diyen bir peygamberin ümmetiyiz. Düsturumuz bu. Bölgedeki hummalı çalışmalar aralıksız devam ediyor. Yarın, bir önceki günden daha farklı olacaktır, önceki gün burayı gören sonraki gün tanıyamamaktadır. İşte bu çalışmanın eseridir" diye konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER