HENDEK ULUDERE'YE ŞELALE GELİYOR

Hendek Belediyesi tarafından yapılan Uludere 2. Etap Rekreasyon Projesi kapsamında Köprübaşı E-5 Köprüsü altına şelale yapılacak.

HENDEK ULUDERE'YE ŞELALE GELİYOR

ŞELALE PROJESİ
Hendek Uludere 2. Etap Rekreasyon çalışması kapsamında, yaya yolu, tartan pist, bisiklet yolu, yeşil alanlar ve oturma alanları yapan Hendek Belediyesi E-5 Köprüsü altına yapılacak olan şelalenin projesini tamamladılar. Uludere’de hummalı bir çalışma yapan ekipler bir yandan kilitli parke, yürüyüş yolu ve bisiklet yolu yaparken diğer yandan genişletme çalışmalarında destek olan vatandaşların bahçe avlu duvarlarını yapıyor.
DEĞER KATIYOR
Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Uludere 2. Etap Rekreasyon Projesi’nin  ilçeye değer kattığını belirterek, “İlçemiz hızla gelişmeye devam ediyor. Bu gelişimi hep birlikte yapıyoruz.  Spor alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları ile Uludere’nin her iki yakasına ayrı bir değer katacak. Burada yeni bir cazibe merkezi ortaya çıkıyor. E-5 Köprüsü altında bulunan kayalık alana yapılacak şelale ile burası çok daha farklı bir görünüme kavuşacak”dedi. Onur ÖZEN

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22