Hendek'te intihara teşebbüs

Hendek’te maddi sıkıntı yaşadıklarını ifade eden iki kişi, dört katlı binanın çatısına çıkarak intihara kalkıştı. Şahıslar emniyet Yetkililerinin iknaları sonucu çatıdan indirildi.

Hendek'te intihara teşebbüs

Maddi Sıkıntılardan ötürü zor günler yaşadıklarını iddia eden iki kişi, inşaat halindeki dört katlı binanın çatısına çıkarak intihara kalkıştı. Prof.Dr.Ayhan Kızıl Caddesi üzerinde bulunan binanın çevresinde geniş güvenlik önlemleri alındı. İtfaiye ekiplerinin ve 112 Sağlık Ekiplerinin hazır bulunduğu olay yerinde L.H ve G.B’yiİlçe Emniyet Müdürü Metin Çetgeroğlu ,Komiser Fatih Demiral,Hendek Devlet Hastanesi Psikiyatri doktoru M.MustafaÖzkose ,Zabıta Müdürü Harun Kaynak ve İtfaiye Amiri Yakup Borozancı İntihar etmek isteyen iki kişi kendilerini ikna etmeye çalıştı.
İKNA EDİLDİ
İntihara kalkışan kişiler, bir süre direndikten sonra maddi destek ve çocuklarına sahip çıkılmasını istediler. Son olarak devreye giren Hendek Belediyesi Zabıta Müdürü Harun Kaynak kendilerine yardım edileceğini belirterek ikna etti. İntihara kalkışan iki kişi daha sonra sorguları yapılmak üzere İlçe emniyet Müdürlüğüne götürüldü.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE