HENDEK'TE YENİYÜZYIL TASARRUF YAPIYOR PROJESİ

Yeniyüzyıl İlköğretim Okulu Müdür yardımcısı ve öğrenciler Yeniyüzyıl Tasarruf Yapıyor projesi kapsamında Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret etti.

HENDEK'TE YENİYÜZYIL TASARRUF YAPIYOR PROJESİ

Yeniyüzyıl İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Mustafa Edirneli, Okul Aile Birliği Muhasibi Fahri Şahin ile 3. ve 4. Sınıf öğrenciler Hendek Belediye Başkanı irfan Püsküllü’yü ziyaret ederek, Yeniyüzyıl Tasarruf Yapıyor projesini tanıttı. Projeyle ilgili bilgi veren Edirneli, su kaynaklarının bilinçli tüketimi ve tasarruf bilincini arttırmak amacıyla böyle bir projeye başladıklarını belirterek, “Çocuklarımız bu konuda duyarlı davranıyorlar” şeklinde konuştu.

TEBRİK ETTİ
Başkan Püsküllü, proje dolayısıyla öğrencileri tebrik ederek, “Çocuklarımız geleceklerine yatırım yapıyor. Bizler onların gelecekte kullanacakları suyu kullanıyoruz. Onlar şimdiden bilinçli davranıp geleceklerine tasarruf yapıyorlar. Dünyadaki su kaynakları giderek azalıyor ve hepimiz bilinçli bir şekilde su tüketmeliyiz. Bu konuda öncelikle çocuklarımızı bilinçlendirmeliyiz” ifadelerini kullandı.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE