'HER KESİMİN FİKRİNE AÇIĞIZ'

31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından toplanan Erenler Belediye Meclisi’nde konuşan Başkan Kılıç, “Ortak amacımız tüm Erenler halkına hizmet etmek, halkımızın yaşam kalitesini arttırmak. Biz her kesimin fikrine açığız” dedi

'HER KESİMİN FİKRİNE AÇIĞIZ'

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç Başkanlığında yeni meclis üyeleri ile ilk meclis toplantısı Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantıda açılış konuşmasını yapan Başkan Kılıç, “Tüm meclis üyelerimizi tebrik ediyorum. Halkımız bizlere görev verdi, ortak amacımız tüm Erenler halkına hizmet etmek, halkımızın yaşam kalitesini arttırmak. Biz her kesimin fikrine açığız, nezaket ve saygı içerisinde toplantılarımızın gerçekleşeceğine inanıyorum” ifadelerini kullandı.
HİZMET İÇİN YAŞIYORUZ
Kılıç, “Bizler artık Erenler halkına hizmet için yaşıyoruz, halkımıza daha iyi hizmet sunabilmek için çalışacağız.  Bizler görüşü ne olursa olsun her vatandaşımıza hizmet etmek için buradayız, niyetimiz hizmet etmek. Tüm meclis üyesi arkadaşlarımızı tebrik ediyor, meclis toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Başkan Kılıç’ın konuşmasının ardından meclis kâtipleri, meclis başkan vekilleri ile encümen üyeleri seçilerek İmar ve Bayındırlık Komisyonu, Plan ve Bütçe Komisyon üyeleri belirlendi. Yapılan müzakere ve gizli oylama neticesinde Başkan vekilleri Meclis 1. Başkan Vekili: Rahmi Şengül, Meclis 2. Başkan Vekili: Serkan Cerrahoğlu olarak belirlendi. 10 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.


 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER