İftarla birlikte mezun oldular

Sakarya Üniversitesi Akyazı Meslek Yüksek Okulu mezun olan öğrencileri, okul bahçesinde düz enlenen törenle diplomalarının alırken, kurulan iftar sofrasında son defa birlikte oturdular

İftarla birlikte mezun oldular

Akyazı Meslek Yüksek Okulu mezuniyet töreni, okul bahçesinde yapıldı. Saygı Duruşu ve istiklal Marşının okunmasıyla başlayan tören de Okul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hasan Küçük konuşmasını yaptı. Küçük konuşmasında açıldığı günden bu güne kadar çeşitli programlardan Akyazı MYO’dan 4 bin 784 mezun verdiklerini söyleyerek, bu yıl ise 123 öğrenciyi mezun ettikleri sözlerini ekledi. MYO Müdürü Hasan Küçük’ün ardından Akyazı Kaymakamı Kamuran Mustafa Ballı da kısa konuşmasında , öğrencilere bundan sonraki hayatlarından başarılar diledi.
BİRİNCİLER
Son olarak Meslek Yüksek Okulları Koordinatörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık söz aldı. Okul birincisi olan Derya Bulduk ise duygusal bir konuşma yaparak, tüm arkadaşlarına bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi. Konuşmaların ardından Akyazı MYO’unu 1’inci bitiren Dış Ticaret Bölüm 1’incisi Derya Bulduk’a plaketini ve hediyelerini kaymakam Kamuran Mustafa Ballı verdi. Okul ikincisi Mobilya ve Dekorasyon Bölümü 1’incisi Bekir Göktaş’a plaketini ve Belediye Başkanı Hasan Akcan verirken, Akyazı MYO Üçüncüsü Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölüm birincisi Semanur Gül’e plaket ve ödülünü Meslek Yüksek Okulları Koordinatörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık’tan aldı.
KEP ATTILAR
Ödül töreni sonrası okul 1.incisi Derya Bulduk tarafından Akyazı MYO Yaş kütüğüne adının yazıldığı plaket çakıldı. Mezun öğrenciler kep atarak mezuniyeti kutlamasının ardından mezuniyet töreni sona erdi. Mezuniyet töreninin ardından protokol üyeleri, okul yönetimi, öğrenci aileleri ve öğrenciler okul bahçesinde kurulan sofralarda hep birlikte iftar yaparak oruç açtılar.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE