İKİ İLÇEDE UYGULAMA

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin ilçelerde ki huzur operasyonları devam ediyor. Operasyonlar kapsamında Sapanca ve Pamukova’da polis uygulama yaptı.

İKİ İLÇEDE UYGULAMA

Sapanca’da 506 araç sorgulandı. 
Emniyet Müdürlüğü ve Sapanca İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, hafta sonu "Huzur Sapanca" adı altında kentte trafik ve asayiş uygulaması yaptı. Üç gün süren denetimler kapsamında umuma açık 28 iş yerinde ve ilçe giriş çıkışlarında trafik kontrolleri gerçekleştirildi. Denetimlerde bin 284 şahıs ve 506 araç sorgulanırken, evraklarında eksikleri bulunan araçlara toplam 9 bin 305 lira cezai işlem uygulandı, bir araç trafikten men edildi. Denetimlerde ayrıca, ruhsatsız 4 tabanca, 2 kuru sıkı tabanca ve 33 mermi ele geçirildi, kumar oynatmaya yer temin etmekten bir iş yerine işlem uygulandı. 

Pamukova didik didik arandı
Pamukova İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri de önceki akşam ilçede eş zamanlı huzur uygulaması yaptı. İlçe Emniyet Müdür Vekili Başkomiser Esma Yavaşça’nın yönettiği huzur uygulamasında çok sayıda polis görev alırken,  ilçede bulunan umuma açık yerlerde Genel Bilgi Taraması (GBT) yapıldı, ilçe içinde plakasız ve gürültü yapan motosikletler toplandı. Aynı zamanda ilçe girişinde asayiş uygulaması ve trafik uygulaması yapan ekipler, alkollü olan 2 şahsı kaçmaya çalıştıkları gerekçesi ile gözaltına alırken,  1 aracı trafikten men edip,  5 bin 300 lira ceza işlem uyguladılar.Pamukova da asayiş huzur uygulamalarının devam edeceği bildirilirken, Pamukovalılar İlçe Emniyet Müdürlüğü personelinin huzur uygulamalarını halkın güvenliği için yaptığını ifade ederek, emniyet ekiplerine teşekkür ettiler. İ.Şener SAK

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort