'İLÇELERİMİZ DE GELİŞMELİ'

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve yönetim kurulu üyeleri 31 Mart seçimlerinin ardından göreve gelen belediye başkanlarını ziyaretlerini sürdürüyor.

'İLÇELERİMİZ DE GELİŞMELİ'

SATSO heyeti Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar’a makamında ziyarette bulunarak yeni görevlerinde başarılar diledi.
ZENGİN POTANSİYEL
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, gerçekleştirilen ziyaretlerde yeni belediye başkanlarının hizmet dönemlerinin hayırlı olmasını dileyerek işbirliği vurgusuyla şunları dile getirdi: “Şehrimiz çok zengin bir potansiyele sahip. İlçelerimizin her birinin farklı avantajları var. Rekabetin yoğun olarak yaşandığı, ülkelerin değil şehirlerin ilçelerin birbiriyle yarıştığı bir dönemde, bizim ilçelerimiz de sanayi,  ticaret, tarım hayvancılık ve turizm kapasiteleri ile rekabette öncü olabilecek potansiyele sahipler. Bu bizim için büyük bir şans. Hepimizin niyeti ortak aklı hakim kılarak çıtamızı yükseltmektir. İlçelerimizin gelişmesi ilimizin gelişmesi demektir. Bu yüzden ilçelerimizdeki büyümeyi, istihdamı, işgücü potansiyelini, avantajlarını önemsiyoruz. Başarıyı birlikteliğin bir sonucu olarak görüyor,  birlikte hareket etmenin ciddiyetin gücüne inanıyoruz. Gelişmeye devam etmek konusunda bütün ilçe belediyelerimiz ve büyükşehir belediyemiz ile hemfikiriz. Bu memnuniyet verici”
KALKINMA VURGUSU
SATSO Yönetiminin gerçekleştirdiği ziyaretten duydukları memnuniyetleri dile getiren belediye başkanları işbirliği ile şehrin kalkınması yolunda hizmet etmeyi önemsediklerini vurgulayarak birliktelik mesajı verdiler. Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, “SATSO çok tecrübeli bir kuruluş ve sizlerin yürüdüğü yerde bizler koşmaya daima hazırız ve desteklerimiz her zaman sürecektir. SATSO ile bizler elimizi taşın altına koymaya ve işbirliği yapmaya her zaman hazırız.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER