IŞIKSU: MİLLETİMİZ HİZMET BEKLİYOR

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, vatandaşlardan aldıkları enerji ile büyük bir gayretle işe koyulduklarını belirterek, “Şimdi hizmet zamanı. Milletimiz hizmet bekliyor, sözlerimizi yerine getirmemizi bekliyor” dedi

IŞIKSU: MİLLETİMİZ HİZMET BEKLİYOR

Cuma günü mazbatasını alarak göreve başlayan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’ya ziyaretler sürüyor. Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Musa Zor, Kurum İl Müdür Yardımcıları, Hizmet İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mesut Gökdemir, Genç MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Enes Boz, Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Karasakal ile çok sayıda sendika, muhtar ve vatandaş Başkan Mutlu Işıksu’ya  ziyarette bulunarak  “Hayırlı olsun” dileklerinde bulundu.
ŞİMDİ HİZMET ZAMANI
Başkan Işıksu, vatandaşlardan aldıkları enerji ile büyük bir gayretle işe koyulduklarını vurguladı. Milletin gösterdiği teveccühe layık olmak istediklerinin altını çizen Başkan Mutlu Işıksu, "Her zaman bizlerle olan, destek veren tüm hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum. Şimdi hizmet zamanı. Milletimiz hizmet bekliyor, sözlerimizi yerine getirmemizi bekliyor. Hamdolsun hemen çalışmalarımıza başladık. Kurum ve kuruluşlarımızla işbirliği içinde, istişare kanallarını her daim açık tutacak, hemşehrilerimizle bir ve beraber olacak ve hizmetlerimizi hızla Adapazarı'mızla buluşturacağız." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort