IŞIKSU'DAN 'HİZMETLERİ HIZLANDIRIN' TALİMATI

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, etkin ve eşit hizmet anlayışıyla çalıştıklarını belirterek, “Hemşehrilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerin hızlandırılması talimatını verdim” dedi

IŞIKSU'DAN 'HİZMETLERİ HIZLANDIRIN' TALİMATI

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri ekipleri çalışmalarını sürdürüyor. Seçim öncesinde 84 mahallede vatandaşlarla buluştuklarını ve ihtiyaçları yerinde tespit ettiklerini vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “Adapazarı’mızı çok seviyoruz. Seçim öncesi her mahallede muhtarlarımızla, hemşehrilerimizle buluştuk, istişare ettik, sokak sokak şehrimizi konuştuk ve ihtiyaçları yerinde tespit ettik. Şimdi en güzel şekilde, büyük bir gayretle çalışma zamanı.” diye konuştu.
YENİ YOLLAR AÇIYORUZ
Başkan Işıksu, “Her zaman ifade ettiğim gibi etkin ve eşit hizmet anlayışımızla çalışıyoruz. Hemşehrilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerin hızlandırılması talimatını verdim. Sadece merkez mahallelerimizde değil, köyden mahalleye dönen yerleşim yerlerimizde de çalışma başlattık. Kayrancık, İlyaslar ve Karadere mahallelerimizde ekiplerimiz çalışıyor. İmkânlarımızın el verdiği ölçüde hemşehrilerimizin yaşamına değer katan, kolaylaştıran faaliyetlerde bulunmak istiyoruz. Tarla yollarında tesviye çalışmalarımız, yeni yollar açma ve mevcut yolları düzenleme çalışmalarımız hızla devam ediyor. Hemşehrilerimizle istişarelerimiz devam edecek, hizmetlerimiz artarak sürecek.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER