KAMURAN MUSTAFA BALLI: ASIL ENGEL SEVGİSİZLİKTİR

Engelliler Günü dolayısıyla düzenlenen programda konuşan Akyazı Kaymakamı Kamuran Mustafa Ballı, “Asıl engel zihinlerdeki ve kalplerdeki sevgisizlik ve merhametsizliktir” dedi.

KAMURAN MUSTAFA BALLI: ASIL ENGEL SEVGİSİZLİKTİR

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Akyazı’da bir program düzenlendi. Kaymakam Kamuran Mustafa Ballı, İlçe Sağlık Müdürü Gülşah Yılmaz, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ahmet Hamarat ile çok sayıda davetli katıldı. Engelli çocukların gösterilerinin büyük keyifle takip edildiği programda konuşan İlçe Sağlık Müdürü Gülşah Yılmaz, “Engellilerin yaşam mücadelelerinde ellerinden tutup yollarını açarsak toplumsal bütünlüğün oluşmasını sağlayabiliriz” dedi.
HEDİYE VERDİ
Kaymakam Ballı ise anne ve babalara seslendi. Ballı, “Sizler engellerine rağmen yavrularınızın hayata katılmaları noktasında büyük bir cesaret gösteriyorsunuz. Asıl engel zihinlerdeki ve kalplerdeki sevgisizlik ve merhametsizliktir” diye konuştu. Programda, engelli bir çocuğun annesi olan Arzu Yazıcı’nın yaptığı konuşma duygusal anların yaşanmasına neden oldu. Öte yandan Kaymakam Kamuran Mustafa Ballı, programa katılan tüm çocuklara hediye verdi. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE