KARAPÜRÇEK İLÇESİ'NDE İTFAİYE BİNASI HİZMETE GİRİYOR

Karapürçek Belediyesi, ihtiyaç durumunda olumsuzluklara anında müdahale için itfaiye binası hizmet giriyor. İtfaiye Hizmet binasının çevresinde ki düzenlemeler son aşamaya geldi

KARAPÜRÇEK İLÇESİ'NDE İTFAİYE BİNASI HİZMETE GİRİYOR

ÖRNEK İSTASYON
Karapürçek  Belediyesi, ihtiyaç durumunda çevresindeki yangın, felaket gibi yaşanabilecek olumsuzluklara anında müdahale edebilmek için sosyal donatıları olan, çağın gereksinimlerine cevap verebilecek, modern itfaiye hizmet binası kurdu. İnönü Mahallesi Çevre Yolu kenarında yapılan yeni itfaiye binası yal ilgili olarak Karapürçek  Belediye Başkanı Orhan Yıldırım yaptığı açıklamada itfaiye araçlarından, personelin kullandıkları ekipmanlara, sosyal donatılardan, birimlerin ilçeye kazandırdıklarını,  Karapürçek Belediyesi'nin birçok hizmet alanında olduğu gibi itfaiye hizmeti alanında da bölgeye örnek olabilecek  ifade etti.
15 PERSONEL
Başkan Yıldırım , “İlçemiz  büyüme ve gelişmesine paralel olarak, daha hızlı ve daha etkin hizmet verebilmek adına İtfaiye binasını bu bölgeye kuruyoruz . Binamız, modern her türlü ihtiyaca cevap verebilecek niteliktedir. İçinde araçların, su deposunun, eğitim alanlarının ve sosyal donatıların olduğu hizmet binası, personelimizin ve bölgenin ihtiyaçlarına cevap verebilecek ekipmanlarca donatıldı” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE