KARASU BELEDİYESİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ VERECEK

Karasu Belediyesi, MARKA ile iş birliği içinde Sakarya’da proje hazırlama kültürüne katkıda bulunmak adına “İleri düzey proje hazırlama eğitimi” verilecek.

KARASU BELEDİYESİ PROJE HAZIRLAMA EĞİTİMİ VERECEK

PROJE YAZILIMI
Sakarya’da Projecilik Kültürüne katkı sağlamak amacıyla, MARKA tarafından Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Sürekli Eğitim Merkezi (MARKASEM) kapsamında, Karasu Belediyesi’nde ücretsiz, beş günlük “İleri Düzey Proje Hazırlama Eğitimleri” düzenlendi.  Sakarya’da gerçekleştirilecek şekilde hazırlanan proje kapsamında 2’si Sakarya merkezinde, 1’i Hendek ilçesinde,1’i Karasu ilçesinde ve 1’i de Geyve ilçesinde olmak üzere toplamda 5 eğitim merkezinde düzenlenecek.  Yapılan eğitime düzenli katılım gösteren ve projesini teslim ederek, sunumunu yapan katılımcılara beşinci günün sonunda eğitim sertifikaları verilecek.
BAŞARILAR DİLEDİ
Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’ konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada: “Karasu Belediyesi’nin böyle bir projeye ev sahipliği yapması, belediyemizin proje eğitimlerine verdiği önemi bir kez daha göstermiş oluyor.  İlçemiz için hazırlanan projelerin her zaman destekçisiyiz. Yapılan seminerlerden böyle başarılı projeler çıkacağına eminim. Sertifika programına katılan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE