KARASU'YA ATIK SU ARITMA TESİSİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 11 Milyon TL’lik yatırımla Karasu’ya yapılacak olan atık su arıtma tesisinin temelini Pazar günü atacaklarını duyurdu

KARASU'YA ATIK SU ARITMA TESİSİ

Yeni Büyükşehir Yasası’nın yürürlüğe girmesinin ardından ilçede çalışmalarına başlayan Büyükşehir Belediyesi ilçeye atık su arıtma tesisi inşa ediyor. İlçenin atık su sorununa kesin çözüm getirecek projede tüm hazırlıkların tamamlandığını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 20 Temmuz Pazar günü saat 18.00’da Atık Su Arıtma Tesisleri’nin temelinin atılacağını ifade etti.
11 Milyon TL
Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizi, şehrimizin zenginliklerini geleceğe taşımak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Altyapı ve üst yapı yatırımlarının yanı sıra çevre projelerini de hayata geçiriyoruz. İnşallah Karasu ilçemizde inşa edeceğimiz Atık Su Arıtma Tesisimiz de Karadeniz’in, sahillerimizin korunması yönünde çok önemli bir proje olacak. Pis sular en ileri düzeyde arıtılacak ve doğal ortama deşarj edilecek. Yaklaşık 11 Milyon TL’lik yatırımımızın ilçemize ve hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE