KAYMAKAM BALCI VEDA TURLARINDA

Ataması çıkan Kocaali Kaymakamı Alper Balcı, Karasu Belediye Başkanı ispiroğlu ve Karasu Kızılay Şube Başkanı Adem Ekşi’ye veda etti

KAYMAKAM BALCI VEDA TURLARINDA

Kocaali Eski Kaymakamı Alper Balcı veda ziyaretlerine devam ediyor.  Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu ve Karasu Kızılay Şube Başkanı Adem Ekşi’ ye teşekkür ziyaretinde bulunan Kocaali Eski Kaymakamı Alper Balcı; “Görev süremizi tamamlayarak Kocaali’den ayrılıyoruz. Bu güzel yöreden ayrılmadan önce desteklerini asla unutmayacağım kurum yetkilileri ve personellerine veda ziyaretleri gerçekleştiriyorum. İlçeden ayrılana kadar bu ziyaretlerimi sürdüreceğim” dedi.
YALNIZ BIRAKMADILAR
Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu ve Kızılay Şube Başkanı Adem Ekşi sayesinde Kocaali’ye önemli yardımlar aldıklarını ifade eden Balcı,  “Görev yaptığım ilçe Kocaali olsa da Karasu’dan önemli dostluklarım oldu. Mehmet İspiroğlu gibi bir Belediye Başkanını tanımak güzel duygu. Kızılay Şube Başkanımız Adem Ekşi sayesinde İlçeme çok sayıda yardım aldım. Muhtaç ailelerin birçok ihtiyacı giderildi. Türk Kızılay’ı beni Cizre’de, Şırnak’ta yalnız bırakmadığı gibi Kocaali’de de yalnız bırakmadı. Var olsun Türk Kızılay’ı” dedi.
PLAKETLİ TEŞEKKÜR
Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu ise; “Kocaali Kaymakamı Sayın Alper Balcı ile yollarımızın kesişmesi gurur verici bir durum. Şahsım adına önemli bir dostluğun kazanıldığını düşünüyorum. Yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür eder çalışma hayatında başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi. Kaymakam Balcı, Başkan İspiroğlu’na düzenlediği ziyaret sonrasında Karasu Kızılay Şube Başkanı Adem Ekşi’ ye teşekkür plaketi sundu. 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE