KAYMAKAM MUHSİN ÇATMADIM: ARİFİYE EĞİTİM MERKEZİ OLACAK

Arifiye Kaymakama Muhsin Çatmadım, onuruna bir yemek düzenlendi. Yemekte konuşan Kaymakam Çatmadım, uyum içinde çalışarak, yakın bir zamanda kurulacak eğitim kampüsü ile eğitim merkezi haline geleceklerini söyledi.

KAYMAKAM MUHSİN ÇATMADIM: ARİFİYE EĞİTİM MERKEZİ OLACAK

ÖĞLE YEMEĞİ
Arifiye Protokolü, Arifiye Kaymakamı Muhsin Çatmadım onuruna verilen öğle yemeğinde buluştu. Arifiye Kaymakamı Muhsin Çatmadım onuruna verilen öğle yemeğine, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Başkan Yardımcıları Lütfü Tansı ve Adnan Ağırman, Arifiye İlçe Müftüsü Mehmet Uzunca, Arifiye İlçe Jandarma Komutanı Serdar Nuhveren,  Arifiye'de bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşlarının müdür ve yöneticileri ile muhtarlar katıldı. Başkan İsmail Karakulluçu yaptığı açıklamada; göreve geldikleri 2009 yılından bugüne kadar daha yaşanılabilir bir Arifiye oluşturmak için çalıştıklarını söyledi. Karakullukçu şöyle devam etti, “Bundan sonra da Sayın Kaymakamımızın koordinatörlüğünde, bu çalışmalarımız devam edecektir” dedi.
EĞİTİM MERKEZİ
Arifiye Kaymakamı Muhsin Çatmadım’da yemekte bir konuşma yaptı. Arifiye’yi bir çok yönüyle en çok bilinen  bir ilçe olarak gördüğünü belirten Çatmadım,, “Arifiye bütün kamum kurum ve kuruluşlarının uyum içerisinde saat gibi çalıştığı bir yer. Bu sayede de hızla gelişen ve Sakarya'nın yıldızı olmaya aday bir yer. Arifiye'miz sahip olduğu jeopolitik konumu, ilimizin sanayi merkezi olması, ilimizin dışarıya açılan kapısı konumunda olması, 10 Bin öğrencinin öğrenim göreceği Eğitim Kampüsü ile yakın zamanda ilimizin eğitim merkezi haline de gelecek” dedi.İSTEK VE TALEP
“Sapanca Gölü, İl Ormanı gibi doğal güzellikleri ile büyük bir potansiyele sahip bir ilçe” diyerek konuşmasına devam eden Çatmadım, “ Bu bakımdan, sizlerle birlikte bize düşen; uyum içerisinde çalışarak vatandaşımızın istek ve taleplerine göre kaynaklarımızı yönlendirmek, ilçemizi daha da geliştirmek” şeklinde konuştu. Kaymakam Çatmadım, engelli haftası nedeniyle de değerlendirmede bulundu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE