KIBRIS GAZİSİ İSMAİL KILIÇOĞLU TOPRAĞA VERİLDİ

Akyazı’nın Taşburun Mahallesinde ikamet etmekte olan Kore Gazisi İsmail Kılıçoğlu tedavi görmekte olduğu hastanede hayatını kaybetti.

KIBRIS GAZİSİ İSMAİL KILIÇOĞLU TOPRAĞA VERİLDİ

Akyazı Devlet Hastanesinden alınan İsmail Kılıçoğlu’nun cenazesi ikamet yeri olan Taşburun Mahallesindeki evine getirildi. Ailesi ve komşularından helallık alındıktan sonra Türk Bayrağına sarılı tabut  askeri törenle Taşburun Merkez Şehit Ali camiine getirildi. Burada kılınan namaz sonrası aile mezarlığında toprağa verildi. 62 yaşında hayatını kaybeden gazi evli ve bir çocuk babasıydı.
ASKERİ TÖREN
Kıbrıs Gazisi İsmail Kılıçoğlu’nun cenaze törenine İl Jandarma Komutanı J. Albay Emin Dursun, Kaymakam Kamuran Mustafa Ballı, Akyazı Belediye Başkan Vekili Mehmet Çakmak, Akyazı Komutanı Yüzbaşı Mustafa Ünlütürk, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hekimoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Murat Bal, ATSO Başkanı Şinasi Bayraktar, İlçe Müftüsü Mehmet Şenokur, Siyasi Partilerin İlçe Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, Sakarya ve Akyazı Gaziler derneği başkan ve yöneticileri, Mahalle Muhtarları, Kılıçoğlu ailesinin yakınları ile kalabalık cemaat katıldı.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE