KILIÇ'IN YARDIMCILARI GÖREVE BAŞLADI

Erenler Belediye Başkanı seçilen Fevzi Kılıç, makamına oturdu. Erenlerde güzel işler yapacaklarını söyleyen Kılıç, özel kalem müdürü ve iki başkanını da belirledi.

KILIÇ'IN YARDIMCILARI GÖREVE BAŞLADI

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AKP’den Erenler Belediye Başkanı seçilen Fevzi Kılıç mazbatasını aldı. Mazbata törenine Sakarya AKP İl Başkanı Yunus Tever, AKP İlçe Başkanı Beşir Doğrusever, MHP İlçe Başkanı Ünal Canay il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları katıldı. Törende Kılıç meclis üyelerini ve kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür ettiğini ifade ederek Erenler’e hizmet edecek olmaktan heyecanlı ve mutlu olduğunu ifade etti.
BELEDİYE GELDİ
31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AKP Erenler Belediye Başkanı seçilen Fevzi Kılıç ilçe seçim kurulundan mazbatayı aldıktan sonra  belediye meclis üyeleriyle ve çok sayıda partili birlikte Erenler Belediyesine geçti. Erenler Belediyesi'ne geçen Kılıç ve beraberindekileri 31 Martta görevi tamamlanan Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve Başkan Yardımcıları ile birlikte belediye personeli karşıladı.
3 KİŞİDEN 2’Sİ OY VERDİ
Yoğun ilgi ve coşku ile Erenler Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleşen devir teslim töreninde Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk 2019 hizmet dönemi için Başkanlık koltuğunu yeni Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç’a devretti.  Görevini devreden Başkan Öztürk onurlu görevini yeni dönemde Başkan Kılıç’a devrettiğini ifade ederek “15 yıl burada görev yaptık. İyi işler yaptığımıza inanıyorum. Fevzi kardeşimiz bizden aldığı bayrağı çok daha iyi yerlere getirecektir. Yeni görevinin kendisine hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Kılıç ise “Cavit ağabeyimize Erenler’e verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Erenlerimizde 3 kişi den 2 si bize oy verdi. Bunların sorumluluğu omuzlarımızda, bize oy veren veya vermeyen herkesin Belediye başkanı olarak Erenler’e güzel hizmetlerde bulunacağız” dedi.
ÖZEL KALEM VE YARDIMCILAR
Başkanlık devir teslim töreni sonrası Başkan Kılıç,  Meclis Üyelerine mazbatalarını teslim etti. Meclis salonunda gerçekleşen toplantıda Kılıç, “Erenler’de yapılacak güzel işler var” dedi.Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ünal Canay ise, “. Fevzi Başkanımızın Erenler’e güzel hizmetler kazandıracağına inanıyoruz. Bizler buradayız. Bizler de Erenler için elimizden geleni yapacağız” dedi. Başkan Kılıç’ın ilk aldığı kararlardan biride başkan yardımcılarını atamak oldu. Kılıç’ın yardımcılarını uzun yıllar birlikte yol arkadaşlığı yaptıkları, teşkilat içerisinde önemli görevlerde bulunan ve aynı zamanda Belediye Meclis Üyesi seçilen Rahmi Şengül ve Serkan Cerrahoğlu oldu. Özel Kalem Müdürlüğüne ise Başkan Kılıç’ın İl Başkanlığı döneminde danışmanlık görevini yapan Bekir Yıldız atandı

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER