MHP Serdivan İlçe Başkanlığı İstişare Toplantısı

MHP Serdivan İlçe Teşkilatı İstişare Toplantısı yapıldı.

MHP Serdivan İlçe Başkanlığı İstişare Toplantısı

Parti binasında düzenlenen toplantıda konuşan İlçe Başkanı Muharrem Kurtulan, geçmiş yıllarda davaya hizmet eden insanları bir araya getirmek, fikir alışverişinde bulunmak istediklerini söyledi.

Ülkenin iyi yönetilemediğini, halkın yardıma muhtaç hale getirildiğini savunan Kurtulan, AK Parti hükümetinin Libya ve Suriye konusunda dış güçlerden yardım istemesinin yanlış olduğunu ileri sürdü.

"Rusya, Kerkük ve Türkistan’da Türkmen soydaşlarımız katledilirken ses çıkarmayanlar maalesef bazı ülkeler için adeta yas tutmakta" diyen Kurtulan, "Dış politika kötü durumda iken, ülkemiz içinde de maalesef durum parlak gözükmemekte. PKK ile yapılan pazarlıklar sonucu TBMM’de bile bazı kesimler bölünmekten bahsetme cesaretini gösteriyor" ifadesini kullandı.

Kurtulan, sağlık, eğitim ve adalet alanında problemlerin arttığını öne sürerek, "Ülkemiz çok zor bir virajdan geçmektedir. Çocuklarımıza iyi bir vatan ve gelecek bırakabilmek için daha önce sizler, bugün de biz taşın altına elimizi sokup 3 hilalli bayrağımızı taşıyoruz" şeklinde konuştu.  

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER