MUHSİN CERTEL SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Emekli Eğitimci ve Gazeteci Kenan Certel’in oğlu Muhsin Certel tedavi gördüğü hastanede önceki gün yaşamını yitirdi. Certel dün Cuma namazı sonrası son yolculuğuna uğurlandı.

MUHSİN CERTEL SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Akyazı’da uzun yıllar Öğretmenlik yapan emekli eğitimci ve gazetemiz Akyazı temsilcisi Bizim Akyazı İnternet haber sitesi sahibi duayen gazeteci Kenan Certel’in oğlu Muhsin Certel tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Muhsin Certel’in cenazesi baba ocağında alınan helalliğin ardından Gazi Süleyman Paşa camiine getirilen Muhsin Certel’in cenazesi kılınan Cuma ve cenaze namazının ardından Süt Fabrikası yanı aile mezarlığında toprağa verildi. Akyazı eski Kaymakamı ve İstanbul Vali Yardımcısı Cemalettin Özdemir’de Cenaze törenine katılmak için İstanbul’dan geldi.
KİMLER KATILDI
Cenaze törenine Sakarya eski Milletvekili Zihni Açba, Akyazı eski Kaymakamı ve İstanbul Vali Yardımcısı Cemalettin Özdemir, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur,  Sakarya Valiliği Basın Müdürü Hüseyin Bahar, Akyazı Ziraat Odası ve Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şener Bayraktar, SASKF Başkanı Yaşar Zımba, Sakarya Spor Adamları Derneği Başkanı Zeki Öztürk, Siyasi Partilerin İlçe Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Akyazı İlçe Emniyet Müdürlüğü mensupları, STK Başkan ve Yöneticileri, Akyazı Belediye eski Başkanı Yaşar Yazıcı, Certel ailesinin yakınları ve çok kalabalık cemaat katıldı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER