'MUHTARLAR BİZİM ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ'

Serdivanlı muhtarların bayramlaşma programında konuşan Başkan Alemdar, “Biz muhtarlarımızı her zaman çözüm ortağı ve paydaş olarak gördük. Milletimize hizmet noktasında onların taleplerini değerlendirmek önceliklerimiz arasında” dedi

'MUHTARLAR BİZİM ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ'

Serdivanlı Muhtarlar dernek binasında bayramlaştı. Bu yıl ilk kez yeni hizmet binasında düzenlenen bayramlaşma programında ev sahipliğini SMD Başkanı Fikret Can yaptı. Serdivan İlçe Jandarma Komutanı Nuri Çiftçi, Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AKP İlçe Başkanı Burak Erken, MHP İlçe yönetimi, CHP İlçe Başkanı Sabahattin Gülbaş, DP İl Başkanı İsmail Ergül, DP İlçe Başkanı Zeki Mayasılcı, Serdivan mahalle muhtarları, belediye meclis üyeleri ve STK temsilcileri, Serdivan İlçe daire müdürleri hazır bulundu.
TESPİT VE ÇÖZÜM NOKTASI
Bayramlaşmada konuşan Başkan Alemdar, “Serdivanımıza hizmet için bizlerle birlikte görev yapan, tespit ve çözüm noktasında her zaman birlikte hareket ettiğimiz muhtarlarımızla yeni dernek binalarında düzenlemiş oldukları bayramlaşma programında bir araya geldik. Biz muhtarlarımızı her zaman çözüm ortağı ve paydaş olarak gördük. Milletimize hizmet noktasında onların taleplerini değerlendirmek ve imkanlarımız nispetinde süratle yerine getirmek ve destek olmak da bizim önceliklerimiz arasında. Derneğimize tahsis ettiğimiz yeni yerde muhtarlarımızla bir araya gelmek, bayramlaşmak, birlikte olmak ve bu hasletlerimizi yaşatmak bizi ziyadesiyle mutlu ediyor.  Rabbim bu birlikteliğimizi bozmasın” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER