'MUHTARLARIMIZ BİZİM GÖZÜMÜZ KULAĞIMIZ'

Serdivan Muhtarlar Derneği’nin 2. Olağan kongresinde başkan Köprübaşı Mahalle Muhtarı Fikret Can oldu. Kongreye katılan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Muhtarlar bizim gözümüz kulağımız” dedi.

'MUHTARLARIMIZ BİZİM GÖZÜMÜZ KULAĞIMIZ'

Serdivan Muhtarlar Derneği’nin 2. Olağan kongresi gerçekleşti. Serdivan Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda geniş katılımla düzenlenen kongreye; Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AKP Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman, Arifiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Kaymakçı ile kongre üyesi muhtarlar katıldı. Tek liste ile girilen olağan kongrede Köprübaşı Mahalle Muhtarı Fikret Can, Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı seçildi. Serdivan Muhtarlar Derneği’nin 2015 yılından bu yana gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında katılımcılara bilgi veren Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Bayraktar yeni yönetimi tebrik ederek Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a görev süresi boyunca vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti.
ÜST SEVİYEYE ÇIKARACAĞIZ
Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanlık görevine seçilen Fikret Can, birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek devraldıkları hizmet bayrağını daha yukarılara taşımak için çalışacaklarını ifade ederek “Adem Başkanımıza ve yönetimine bugüne kadarki çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Devraldığımız emaneti en üst seviyelere taşımak için çalışacağız.” dedi. Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı seçilen Köprübaşı Mahalle Muhtarı Fikret Can’ı tebrik ederek kendisine ve yeni yönetime başarılar dileyen Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Serdivan Muhtarlar Derneğimizin olağan kongresinin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Kurulduğundan itibaren bugüne kadar görev alan tüm arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum” dedi.
BAŞKAN ALEMDAR
“Muhtarlarımız bizim gözümüz kulağımız” diyen Alemdar şöyle devam etti, “Bulundukları mahallelerde vatandaşlarımızın taleplerini bize ileterek yerel yönetimlerdeki çözüm ortağımız konumundalar. Bu vesileyle görevini tamamlayan Adem Başkanımıza ve tüm arkadaşlarımıza çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, bayrağı yeni devralan arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Güzide kentimiz Serdivan için yeni yönetim nezdindeki tüm muhtarlarımızla birlikte ortak hareket ederek, hemşehrilerimize en güzel şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz.” Kongre sonrası Serdivan Muhtarlar Derneği yeni yönetimini tebrik eden Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın her zaman muhtarların yanında olduğunu belirterek desteklerinden dolayı Alemdar’a teşekkür etti.  Onur ÖZEN

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE