MUTLU IŞIKSU GÖREVİNE BAŞLADI

31 Mart yerel seçimlerinde Adapazarı Belediye Başkanlığı’na seçilen Mutlu Işıksu; mazbatasını alarak göreve başladı.

MUTLU IŞIKSU GÖREVİNE BAŞLADI

31 Mart seçimlerinde Adapazarı Belediye Başkanlığı’na seçilen dün Adapazarı İlçe Seçim Kurulu’nda mazbatasını aldı. Işıksu öğleden sonra devir teslim töreniyle makama oturdu. Kalabalık bir grupla Sakarya Adliyesi’nde bulunan seçim kuruluna giden Işıksu daha sonra aldığı mazbatayla birlikte Korucuk’ta ikamet eden anne babasını ziyaret etti. Onların duasını alan Işıksu, Cuma Namazı’nın ardından belediyede düzenlenen törenle makama oturdu.
GENÇ BİR EKİP
Törene AKP Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak, meclis üyeleri ve belediye çalışanları katıldı. Devir teslim töreninde konuşan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, görevi genç bir ekibe teslim ettiklerini belirterek, “ Umut ediyorum ki; bu çalışkan genç ekip, belediyeyi almış olduğu bu durumdan çok daha iyi seviyelere taşımaya gayret edecektir. Yeni Başkanımıza ve ekibine bu ulvi görevinde başarı diliyorum” dedi.
İLKELİ OLACAĞIZ
Başkan Dişli’ye 3 dönemdir yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Yeni bir dönem açılıyor. Cumhur İttifakı ile yola çıktık. Adapazarı’nda şimdiye kadar alınan en yüksek oy oranıyla milletimizin teveccühü ile göreve başlıyoruz. Bu tabiî ki büyük bir sorumluluk demektir. Biz bunun bilinciyle çalışacağız. Güçlü bir ekibimiz var. Meclis üyesi kadromuz çok güzel. Bu ekibimiz ve elbette belediye personelimizle birlikte güzel hizmetler verebilmek için gayretle çalışacağız. Adaletli olmayı ilkeli olmayı bilen insanlarız.  Bundan  kimsenin şüphesi olmasın. Bu güvene layık olmak için gece gündüz çalışacağız.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort