MUTLU IŞIKSU ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Adapazarı Belediyesi Bilgievi’nde başlayan yaz kurslarında öğrencilerle buluşan Başkan Işıksu, “Ailelerimizi ve çocuklarımızı kayıtlar için Bilgievlerimize bekliyoruz.” dedi.

MUTLU IŞIKSU ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Adapazarı Belediyesi bünyesinde hizmet veren Merkez Bilgievi’nde çocuklar yaz tatilini hem eğlenerek hem de öğrenerek geçiriyor. Farklı alanlarda açılan kurslar için kayıtlar açık tutuluyor. Bugüne kadar 400 kayıt gerçekleştirilen yaz kurslarına katılmak isteyen vatandaşlar, yaz tatili boyunca diledikleri zaman Bilgievi’ne kayıt yaptırabiliyor.
NİTELİĞİNİ ARTTIRDIK
Merkez Bilgievi’ni ziyaret ederek çocuklarla buluşan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, çocuklarla sohbet etti. Adapazarı’nda güzel bir gelecek hedefi ile eğitimlerin kapsamını genişlettiklerini ve Bilgievleri’nin niteliğini arttırdıklarını vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, “Adapazarı’mızı çok seviyor ve çocuklardan başlayarak tüm vatandaşlarımıza daha güzel hizmetler sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yavrularımızın daha güzel bir gelecekle buluşmaları için eğitimlerine ve sosyal yaşamlarına destek programları bu anlamda oldukça önemli. Kurslarımıza kayıtlarımız devam ediyor ve ailelerimizi Bilgievlerine davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı. SPORTİF ETKİNLİKLER
Adapazarı Belediyesi Merkez Bilgievi’nde ana dersler olan Fen Bilgisi, Matematik, Sosyal Bilgiler, Fen Bilgisi gibi ana dersler dışında İngilizce, Müzik, Drama, Bilgisayar, Kuran-ı Kerim Dersleri, Değerler ve Temel İslami Bilgiler, Sanat ve Resim Atölyeleri, Akıl Oyunları, Sportif etkinlikler ve gezi programları ile bilgi yarışmaları düzenleniyor. Kurslar için ayrıntılı bilgiye 272 01 04 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER