ÖZTÜRK ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ DİNLEDİ

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Oktay Özten ile birlikte ziyaret ettiği okullarda öğretmen ve öğrenciler ile sohbetler edip isteklerini dinlemeye devam ediyor.

ÖZTÜRK ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ DİNLEDİ

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, her yıl yeni eğitim ve öğretim dönemlerinde gerçekleştirdiği okul ziyaretlerini bu yıl da sürdürmeye devam ediyor. Ziyaretlerine Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile başlayan Öztürk, burada Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Oktay Özten’den yeni eğitim yılı ile alakalı bilgiler aldı. Başkan Öztürk daha sonra beraberinde ki İlçe Milli Eğitim Müdürü ile birlikte ilçede ki bazı okullara ziyaret gerçekleştirdi.
TALEPLERİ İNCELİYORUZ
Öğretmen ve Öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarılar dileyen Cavit Öztürk, eğitim konusunda belediye olarak üzerlerine düşen görevleri yerine getirme gayreti içinde olduklarını ifade etti. Başkan Öztürk; “Eğitim kurumlarından aldığımız talepleri inceleyerek yerine getirmek için çaba gösteriyoruz. Bu konuda tüm okullarımız ile işbirliği içindeyiz. Bu vesile ile yeni Türkiye’nin aydınlık geleceği olan öğrencilerimize yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ediyor ve başarılar diliyorum” dedi. Elif TAHTAKALE

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort