'PAMUKOVA İVME KAZANACAK'

Pamukovalı Muhtarları makamında ağırlayan Başkan Ekrem Yüce, “Pamukova’da aciliyeti olan sorunları çözüme kavuşturmak için çalışmalarımıza başladık. Pamukova’da gerçekleştirmek istediğimiz projelerimiz var. Projelerimizle ilçemiz büyük bir ivme kazanacak”

'PAMUKOVA İVME KAZANACAK'
banner24

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Pamukova Muhtarlar Derneği Başkanı Recep Garip ve ilçe muhtarlarını makamında ağırladı. Buluşmada muhtarların yanı sıra AKP Pamukova İlçe Başkanı Aziz Burak Çelik de yer aldı. Mahallelerinin ihtiyaçlarını ve taleplerini ileten muhtarlar, Başkan Yüce’ye yeni görevinde başarı dileklerini ilettiler.
ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ
Muhtarlarla birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını ifade eden Başkan Yüce, “Hepimiz aynı şehirde yaşıyoruz. Şehrimizin daha güzel yarınlara ulaşması için çalışıyoruz. Muhtarlarımız bizim birer çözüm ortağımız. Onların talep ve önerileri bizim için çok değerlidir. Bu konuda mahallelerimizin sorun ve ihtiyaçlarını inşallah hep birlikte çözüme kavuşturacağız. Yapılması gereken hiçbir hizmetten eksik bırakmayacağız. Muhtarlarımızla iş birliği içerisinde çalışarak şehrimizi geleceğe taşıyacağız” dedi.
PROJELERİMİZ VAR
Yüce, “Pamukova’da aciliyeti olan sorunları çözüme kavuşturmak için çalışmalarımıza başladık. Fevziye, Çardak, Özbek, Eğriçay ve Karapınar mahallelerimizde asfalt çalışmalarımızı tamamladık. İnşallah diğer mahallelerimizin de ihtiyaçlarını gidereceğiz. Hemşerilerimizin ihtiyaçlarına anında cevap vermek için gayret göstereceğiz. Pamukova’da gerçekleştirmek istediğimiz projelerimiz var. Projelerimizle ilçemiz büyük bir ivme kazanacak. Allah güzel hizmetler yapmayı bizlere nasip etsin” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21