PAMUKOVA'DA EKİPLER DÖRT KOLDAN ÇALIŞIYOR

Pamukova Belediyesi Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü, ilçe sınırları içinde çevre düzenlemesi ve yol çalışmalarını sürdürüyor.

PAMUKOVA'DA EKİPLER DÖRT KOLDAN ÇALIŞIYOR

Pamukova Belediyesi Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü 4 ayrı mahallede çalışmalarına devam ediyor. Ekipler Eğriçay, Mekece, Fevziye ve Mesuriye Mahallelerinde Cami çevre düzenlemesi, Mahalle konağı çevre düzenlemesi, yol genişletme, mıcır serim, sıcak asfalt yama çalışmaları ve taş parke döşeme çalışmalarını gerçekleştiriyor. Ekipler geçtiğimiz günlerde başladığı Eğriçay Mahalle cami çevre düzenlemesini tamamlayarak mahalle sakinlerinin hizmetine sundu.
YOL ÇALIŞMALARI
Cami çevresinde yapılan düzenleme çalışmalarının ardından Eğriçay Mahallesi, Mahalle konağı çevre düzenleme çalışmalarına başlandı. Pamukova – Fevziye Mahallesinde ise bağlantı yolunda yol genişletme ve mıcır serim çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Çalışmanın sürdüğü bir diğer mahalle ise Mekece Mahallesi, orada da ekipler yol düzenleme, tretuvar ve taş parke döşeme çalışmalarını yerine getiriyor. Mesuriye Mahallesinde ise sıcak asfalt yama çalışmaları yapılıyor.
BAŞKAN KESER
Ekipleri yerinde takip eden Belediye Başkanı Cevat Keser personeline baklava ikramında bulundu. Burada bir değerlendirme yapan Keser,  “İlçe merkezinde ve mahallelerimizde hız kesmeden çalışmalarımızı yerine getiriyoruz. Bu kapsamda Eğriçay, Mekece, Fevziye ve Mesuriye mahallelerimizde eş zamanlı çalışma yürütüyoruz. Amacımız belediye hizmetlerinden tüm vatandaşlarımızın eşit oranda istifade etmesidir. Tüm bu çalışmalarımızda bizlere her türlü desteği sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na ilçe halkım adına teşekkür ediyorum. Uyumlu ve koordineli çalışmanın sonucu olarak ilçemizde büyük yatırımlara imza attık. Önümüzdeki günlerde de yine aynı birlik, beraberlik uyum içerisinde daha büyük hizmetleri ilçemize kazandıracağız” dedi. Erol ÖĞÜT

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER