PAMUKOVA'NIN 7 MAHALLESİNDE ASFALT SEVİNCİ

Pamukova’nın 7 mahallesinde tamamlanan asfalt çalışmalarının ardından bölgedeki vatandaşlarla buluşan Başkan Toçoğlu, “Pamukova’nın altyapısına 65 milyonluk yatırım yaptık. İçme suyu, yağmursuyu ve kanalizasyon ağlarını yeniledik” dedi

PAMUKOVA'NIN 7 MAHALLESİNDE ASFALT SEVİNCİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Pamukova’nın Bakacak, Çilekli, Hüseyinli, Kemaliye, Akçakaya, Ahiler ve Mekece Mahallelerini kapsayan 28 kilometrelik grup yollarının sıcak asfalt açılış törenine katıldı. Kemaliye Ortaokulu’nda gerçekleştirilen programa Kaymakam Recai Karal, SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Genel Sekreter Yardımcıları Ayhan Kardan ve Ali Oktar, Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, AKP İlçe Başkanı Fatih Akın, İlçe Muhtarlar Derneği Başkanı Recep Garip, büyükşehir bürokratları, mahalle muhtarları ve mahalleliler katıldı. Asfaltın hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Toçoğlu, daha sonra Mekece Mahallesi’ne de ziyarette bulunarak vatandaşlarla sohbet etti.
PROGRAM ÇERÇEVESİNDE
Pamukovalılarla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, “2014 yılından sonra bütün ilin Büyükşehir hudutlarına girmesiyle 16 ilçemizde sunacağımız hizmetleri bir program çerçevesinde yapmaya gayret ediyoruz. İlçe belediye başkanımızla tam bir uyum içerisinde, muhtarlarımızın da talep ettiği eksiklikleri öncelik sırasına göre halletmeye çalışıyoruz. Pamukova’nın altyapısına 65 milyonluk yatırım yaptık. İçme suyu, yağmursuyu ve kanalizasyon ağlarını yeniledik. Arıtma tesisini hizmete aldık. Toplam 55 kilometrelik mahalle güzergahlarımızda asfalt attık. Esentepe Sosyal Tesislerini ilçemize kazandırdık. Daha yapacak çok işimiz var” dedi.
GÜZELLİĞE SAHİP ÇIKALIM
Başkan Toçoğlu sözlerini şu şekilde tamamladı, “Birlik ve beraberlik içerisinde sizlere en güzel hizmetleri getirmeye devam edeceğiz. İşinizi gücünüzü bırakarak burada bizleri ağırladığınız için sizlere şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonra da yine sizlerin katkıları ve destekleriyle kalan eksik işlerimizi de en kısa süre içerisinde tamamlayacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. 3 mahalleye 3 gölet yapılmış. Bunlarda bu bölgedeki vatandaşlarımıza çok ciddi katkılar sağlayacaktır.  Bu coğrafyamız gerçekten çok güzel. Artık tozdan topraktan da kurtuldu. Tüm çalışmalarımızın tekrardan hayırlı olmasını diliyor, güzel günlerde kullanmanızı temenni ediyorum,” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER